Pekač

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

30. dec 2007 14:01

Jaz dem tudi na Madžarskem kupila rosrfrajove pekče. so super, vseh velikosti od 20x12, do 60x45. Imam sicer dva 30x24 in 40 x 30, pa sem zelo zadovoljna. Notri se peče od piceka, ribe peciva in keksov, skratka vse, pa se nič ne prijema.

podobne sem videla tudi v Mulerju, samo da so 3x dražji. Za največjega sem lani dala 1300Ft, to je bilo tudi približno toliko tolarje, torej manj kot 10 €.

Kyara

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. dec 2007 14:28

Jaz sem si tudi raztegljivega kupila v Hoferju. Kupila si bom še enega takega, ker sem zelo zadovoljna. Je super, ker ga lahko dam tudi v hladilnik - praline so gotove kot bi mignil. Moraš pa na žalost čakati na akcijo, ker ga nimajo vedno v ponudbi.

Tale raztegljivi ima le eno pomanjkljivost. Nivo roba, kjer se razteguje, je za debelino pločevine (cca. 1mm) višji od dna pekača, zato moraš paziti, da keksov ne nalagaš ravno tam, ker so sicer poševni in jih ne moreš npr. lepiti skupaj z drugimi keksi.

Anja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

30. dec 2007 15:17

anja27, lahko, samo 2 zrcalno upognjena moraš vzeti, a ne? rimljanka

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. dec 2007 15:52

rimljanka,

no ja. Al pa one upognjene pač poješ:) Al pa jih na oni strani, ki je bolj visoko, bolj namažeš.

Kakorkoli že, jaz najraje čimmanj kompliciram in jih nalagam tako, da nimam takih težav.

Anja

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

30. dec 2007 18:13

ena mš. nisi sporočila, če si pekač že kupila. Jaz bi se na tvojem mestu obrnila na najbližji Candyjev servis in bi tam naročila pekač , ki bi se prilegal pečici. Tako sem storila jaz, ki sem pogrešala še nizke pekače za svojo Gorenjevo pečico in jih kupila za tako nizko ceno, da nisem mogla verjeti svojim očem (pribl. 15 EUR za 2 emajlirana pekača)- Sedaj ju s pridom uporabljam za peko drobnega peciva. Lp Balenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti